Trasa

Logo Białostocka Rowerowa Pielgrzymka do Częstochowy Wschodzący Białystok Podlaskie
TRASÓWKA
Białostockiej Rowerowej Pielgrzymki na Jasną Górę
03 - 10 sierpnia
Dzień 1 - 03.08.2017 r. BIAŁYSTOK – RUDKA – 75,8 KM
 
6:30 Zbiórka, pakowanie bagaży,
7:00 Sprawy organizacyjne
8:00 Eucharystia i rozesłanie
9:00 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
15,7 Białystok 9:00 1,10 h 10:10 Juchnowiec Kośc.  40 min Konferencja
16 Juchnowiec Kośc. 10:50 1,1 h 12:00 Doktorce 30 min  
16,1 Doktorce 12:30 1 h  13:40 Godzieby 50 min  
7,1 Godzieby 14:30 30 min 15:00 Topczewo 1 h Różaniec
12,2 Topczewo 16:00 1 h 17:00 Brańsk 45 min Koronka
8,7 Brańsk 17:45 45 min 18:30 Rudka do rana  
 
18:30 kolacja, rozpakowanie, toaleta wieczorna, rekreacja
21:00 Apel Jasnogórski (Kościół), cisza nocna
Dzień 2 - 04.08.2017 r. RUDKA – MIEDZNA – 63,6 km
 
7.00 Pobudka
7.30 Eucharystia (Kościół)
8:30 śniadanie, sprzątanie, pakowanie bagaży
9:30 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
9 Rudka 9:30 45 min 10:15
Koce Basie
30 min
8 Koce Basie 10:45 45 min 11:30 Ciechanowiec 1h   
13,9 Ciechanowiec 12:30 1 h  13:30 Nur 20 min
8,8 Nur 13:50 45 min 14:35 Ceranów 50 min Koronka +
konferencja
11,4  Ceranów  15:25 50 min 16:15 Trzciniec Mały 15 min  
12,5 Trzciniec Mały 16:30 1 h 17:30 Miedzna do rana Adoracja +
różaniec
 
17:30 Rozpakowanie, kolacja, toaleta, rekreacja (mecz piłki nożnej)
20.00 Adoracja, Rózaniec, Apel Jasnogórski  (Kościół)
21:00 cd. toaleta, cisza nocna
Dzień 3 - 05.08.2017 r.  MIEDZNA – SIENNICA – 60,1 km
 
7:00 Pobudka, sprzątanie, pakowanie bagaży
8:00 Eucharystia
9:00 Śniadanie
10:00 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
10,5 Miedzna 10:00 45 min 10:45
Węgrów
1 h Różaniec
11,0 Węgrów 11:45 45 min 12:30 Krypy 1 h  
5,3 Krypy 13:30 20 min 13:50 Wierzbno 1,10 h
Koronka +
konferencja
11,8 Wierzbno 15:00 50 min 15:50 Kałuszyn 40 min  
11,1 Kałuszyn 16:30 45 min 17:15 Cegłów 30 min  
10,4 Cegłów 17:45 40 min 18:25 Siennica do rana
 
18:25 Rozpakowanie, toaleta
19:30 Ognisko, toaleta
21:00 Apel Jasnogórski, modlitwy wieczorne, cisza nocna
Dzień 4 - 06.08.2017 r.  SIENNICA - WROCISZEW – 73,7 km
 
6:30 Pobudka
7:00 Modlitwy poranne, śniadanie, sprzątanie, pakowanie bagaży
8:00 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
11 Siennica 8:00 45 min 8:45
Kołbiel
1,5 h Różaniec
9 Kołbiel 10:15 45 min 11:00 Celestynów 1 h Konferencja
8,2 Celestynów 12:00 45 min 12:45 Stocja benzynowa MOYA 15 min  
9,1 Stacja benzynowa MOYA 13:00 45 min 13:45 Góra Kalwaria 1,5 h Eucharystia
12 Góra Kalwaria 15:15 45 min 16:00 Konary 30 min  
14,2 Konary 16:30 1h 17:30 Warka 30 min  
10,2 Warka 18:00 45 min 18:45 Wrociszew do rana Adoracja Koronka
 
19:00 Kolacja, rozpakowanie, toaleta, rekreacja
20:30 Adoracja, Apel Jasnogórski (Kościół)
21:00 cisza nocna
Dzień 5 - 07.08.2017 r. WROCISZEW - ROZWADY - 74,9 KM
 
6:30 Pobudka
7:00 Modlitwy poranne, śniadanie, sprzątanie, pakowanie bagaży
8:00 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
12,2 Wrociszew 8:00 55 min 8:55
Promna
1 h  
4,2 Promna 9:55 20 min 10:15 Białobrzegi 45 min  
10,3  Białobrzegi 11:00 45 min 11:45 Wyśmierzyce 15 min  
9,7 Wyśmierzyce 12:00 45 min 12:45 Kostrzyn 45 min
Koronka +
Konferencja
9,8 Kostrzyn 13:30 45 min 14:15 Klwów 30 min  
10,0 Klwów 14:45 45 min 15:30 Nieznamierowice 30 min  
14,9 Nieznamierowice 16:00 1,15 h 17:15 Gielniów 45 min Różaniec
3,8 Gielniów  18:00 20 min 18:20 Rozwady do rana Eucharystia
 
18:20 Kolacja, rozpakowanie, toaleta, rekreacja
20:00 Eucharystia (szkoła – z mieszkańcami wsi)
21:00 Apel Jasnogórski, cisza nocna
Dzień 6 - 08.08.2017 r. ROZWADY - STRZELCE MAŁE - 72,5 KM
 
6:30 Pobudka
7:00 Modlitwy poranne, śniadanie, sprzątanie, pakowanie bagaży
8:00 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
8,9 Rozwady 8:00 45 min 8:45
Kuraszków
30 min Las
8,2  Kuraszków 9:15 45 min 10:00 Białaczów 45 min
Koronka +
Konferencja
5,8 Białaczów 10:45 25 min 11:10 Ossa 45 min Las
7,5 Ossa 11:55 30 min 12:25 Żarnów 1 h Eucharystia
10,1 Żarnów 13:25 45 min 14:10 Kołoniec 15 min Las
13,2 Kołoniec 14:25 1 h 15:25 Czermno 45 min Różaniec
12,0 Czermno 16:10 45 min 16:55 Przedbórz 30 min  
6,8 Przedbórz 17:25 30 min 17:55 Strzelce Małe do rana
 
17:55 Kolacja, rozpakowanie, toaleta, rekreacja
20:00 Podsumowanie rowerymki
21:00 Apel Jasnogórski, cisza nocna
Dzień 7 - 09.08.2017 STRZELCE MAŁE - CZĘSTOCHOWA - 68,1 KM
 
6:00 Pobudka
6:15 Modlitwy poranne, śniadanie, sprzątanie, pakowanie bagaży
7:20 Wyjazd
 
km
miejscowość
roczynająca etap
godz.
wyjazdu
czas
przejazdu
godz. dojazdu
miejscowość kończąca
etap
czas
odpo-
czynku
uwagi
16,2 Strzelce Małe 7:20 1,15 h 8:35
Kobiele Wielkie
30 min  
9,5 Kobiele Wielkie 9:05 40 min 9:45 Podświerk 15 min
5,4 Podświerk (las za wsią) 10:00 20 min 10:20 Gidle 30 min  
16,1 Gidle 10:50 1,1 h 12:00 Skrzydłów 1 h
Koronka +
Konferencja
10,9  Skrzydłów 13:00 45 min 13:45
Siedlec
Przeprośna Górka
1 h Różaniec
10
Siedlec
Przeprośna Górka
14:45 45 min 15:30 Częstochowa do rana Eucharystia
 
15:30 Uroczysty wjazd do Sanktuarium
16:45 Eucharystia przed obrazem Matki Bożej
18.00 Kolacja, rozpakowanie, toaleta, czas wolny
Dzień 8 - 10.08.2017 CZĘSTOCHOWA - BIAŁYSTOK - 416,3 KM
 
8.00 Pobudka
8.30 Eucharystia
9:30 Śniadanie, pakowanie bagaży, czas wolny
12:00 Wyjazd
18:00 Przyjazd do Białegostoku